HABERLER


Salih ÜRÜN Genel Müdür / Persan Yapı

Çatı, binayı en üstten sınırlayan ve iç ortamı dış atmosferik koşullardan ayıran bir yapı kabuğudur. Eksiksiz bir çatı sistemi için taşıyıcı, buhar kesici, ısı yalıtım, su yalıtım, havalandırma katmanları, çatı kaplama malzemeleri bir arada bulunmalıdır.

HABERLER


Tolga ÖZTOPRAK / Genel Müdür Yardımcısı / Türk ...

Çatılarda da yapının tamamı gibi yalıtım performansı büyük önem taşımaktadır. Önceliklerimiz arasında yer alan çevreci anlayışımızı yansıttığımız Çatı Plağı ürünümüz ile çatılarda her mevsim dengeli bir ortam sıcaklığı sunuyor, önemli miktarda yakıt ve enerji tasarrufu sağlıyoruz.

MAKALELER

9 Makale

RÖPORTAJLAR


Barış ATAĞ / Genel Müdür / FYT MÜHENDİSLİK

Yapı sektöründe ürünler ve firmalar arasında yoğun bir rekabet yaşandığından, iç piyasada farklılaşmayı ve dış pazarlara açılmayı hedefledik. Hedeflerimizi gerçekleştirebilmek için geçtiğimiz yıldan beri inovasyon odaklı çalışmalar içine girdik. Bunlardan birisi de Tübitak kurumuyla birlikte “Duowin” markası altında yürüttüğümüz Alüminyum Giyotin Pencere Sistemleridir.

RÖPORTAJLAR


Ömer DERBENT / Teklif ve Sözleşmeler Müdürü / A ...

İnşaat üretimi artık yalnızca yapının üretimi olarak algılanmamakta; çevreyle dost, sosyal sorumluluk taşıyan, sosyal yaşama, toplumsal yapıya doğrudan etki eden, saydam ve sürdürülebilir üretim anlamına da gelmektedir.