HABERLER


BAUMİT, 2016 YILININ DIŞ CEPHESİ’Nİ MADRİD’DE SEÇT ...

Baumit’in iki yılda bir hizmet verdiği 30 Avrupa ülkesi arasında düzenlediği “Baumit Life Challenge” yarışmasına bu yıl 22 ülkeden 36 proje finale kaldı. Türkiye’den Bünyamin Derman’ın yer aldığı 12 uluslararası mimardan oluşan jüri, finale kalan projeleri altı kategoride değerlendirdi: Müstakil yeni bina, apartman yeni bina, konut dışı yeni bina, ısı yalıtımı renovasyonu, eski eser restorasyonu ve Özel ödül: Tasarımı Aydınlatan Yapı ödülü.

HABERLER


İZOCAM TEKİZ SPÇ 1000 FİBRO (PIR) BROOF (t2) BELGE ...

İzocam Tekiz ürünleri sahip oldukları belgelerle her alanda, her detayda başarısını ortaya koyuyor.

Yangın güvenliği konusunda çalışmalar yürüten ve olası yangınlara karşı ürünlerini geliştiren İzocam, ‘EI60 ve E120 Yangın Dayanımı’ sertifikasına sahip olan Tekiz Taşyünü Yalıtımlı (Sandviç) Panelleri ile binaları yangına karşı koruyor. Taşyünü Yalıtımlı Panel uygulamalarındaki tecrübeleriyle sektöre yön veren İzocam, “REI 120 Yangın Dayanımı Sertifikası”na sahip Tekiz Taşyünü Çatı Paneliyle de yangında zaman kazandırıyor, olası büyük zararlardan, can ve mal kayıplarından kurtulma imkânı sağlıyor.

MAKALELER

11 Makale

RÖPORTAJLAR


Savaşlar Ltd. Şti. Genel Müdürü Selçuk Savaş:

“Sektörümüz ve firmamız her geçen gün büyümekte ve de yeni nitelikli ürünleri pazara sunmaktadır. Bu büyüme ve nitelikli ürünlerin yapımında nitelikli çalışma arkadaşlarına her geçen gün ihtiyacımız artmaktadır. Nitelikli insan gücümüzün artırılabilmesi için başta eğitim kuruluşlarımız ve devlet yöneticilerimiz eğitim sistemini ciddi olarak gözden geçirip, teknik okullarımızın geçmişteki konum ve özelliklerine kavuşmalarını sağlamalıdırlar. “

RÖPORTAJLAR


ITE Turkey Hızlı Tüketim & Enerji Grup Direktörü A ...

Hızla gelişmeye devam eden gıda ürünleri, gıda teknolojileri, ambalaj, paketleme ve gıda işleme sektörlerini aynı çatı altında toplayan fuarlarımızda bu yıl pek çok yenilik yer alacak. Fuarlar kapsamında yeni açılacak özel bölümler; ColdChain Expo Eurasia ve WorldFoodTech ile ilgili alanlara dair sergilenecek ürün, hizmet ve teknolojiler çeşitlenip artarken, paralel düzenlenecek konferanslar ile sek-töre bilgi akışı sağlanacak. Fuar içinde uzun yıllardır yer alan WorldFood Istanbul’da Gıda Katkıları Özel Bölümü – Ingredients Turkey de bu yıl yine devam ediyor olacak.